Dizi Prömiyeri: The Muppets

muppets-tv-show-abc-2015-trailer

Bir zamanların çocuk programı The Muppets, bu sene ABC’de Primetime’a merhaba dedi. Daha yetişkin şakaları ve yeni mockumentary tarzıyla Amerika’yı kendisini bu şekilde kabul etmeye çalıştıracak olan dizinin işi zor gibi görünüyor. En azından kritikler bu konuda öyle davranmışlar, bir kısmı dizinin yeni halini çok beğenmişken diğerleri bu şekilde absürt bulup baya yermişler, bakalım reytingler geldiğinde seyircilerin tepkisi ne olmuş onu da öğreniriz.

up-late-with-miss-piggy-with-a-bicycleUp Late with Miss Piggy ve programın sahne arkası görüntülerinden oluşan mockumentary tarzındaki dizide Miss Piggy ve Kermit’in ayrılıklarından sonra birlikte çalışmaya devam ederken yaşadıklarını izliyoruz. İlk bölümün genel konusu ise Miss Piggy’nin programında Elizabeth Banks’i konuk olarak istememesi, öncesinde Kermit bunun sebebinin Hunger Games döneminde yaşanan bir ekran testi sorunundan kaynaklandığını düşünüyor, en azından yeni sevgilisi öyle olduğunu söylüyor. Sonra öğreniyoruz ki asıl sebebi Kermit’le ayrıldıkları gün “Pitch Perfect 2″dan çıkıp sinema önünde Banks’in fotoğrafı varken ayrılmalarıymış. Tabii Kermit’le konuştuktan sonra gerçek bir profesyonel olarak Banks’in programda olmasından dolayı bir sorun çıkartmaz. Bu sorunlar yaşarken programa Dancing with the Stars’ın sunucusu Tom Bergeron’ı çıkartmaya karar verirler, Piggy’yle olan problemler çözüldüğünde ise kendisine haber verip iptal etmeyi unuturlar bunun sonucunda da bölümün en güzel esprilerinden birisi ortaya çıkar. Up Late with Miss Piggy’nin gerçek hayattaki talk showlar gibi müzikal konukları da vardı, ileride de devam edecektir umarım. İlk bölümün müzikal konukları ise Imagine Dragons’tı.

Bölümün en iyi esprisi:Hey Dragons, been a fan since they booked you for the show” – Miss Piggy

Bölümün en iyi repliğiMy life is a bacon-wrapped hell” – Kermit

Bölümün en kötü esprileri: Elizabeth Banks’le gerçekleşen Hunger Games esprileri, 7 yaşında bir çocuğa mı yazdırdılar merak ediyorum?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s