Dizi Prömiyeri: Outcast

Yaz dizileri hiç hızını kesmeden yayın hayatına başlamaya devam ediyordu! İçlerine eklenen en yenisi ise Cinemax’in yeni dizisi Outcast oldu. Dizinin kadrosunda oradan buradan tanıyabileceğimiz fakat çok aşırı bilinen isimler olmadığından o konulara girip sizi sıkmayacağım. Onun yerine doğrudan dizinin konusuna giriş yapalım.

Cinemax_OutcastHayatı boyunca doğaüstü güçler tarafından rahatsız edilen Kyle Barnes (Patrick Fugit) yaşadığı kasabada olan bir olayın kendisini tetiklemesi sonucu neden bu güçler tarafından rahatsız edildiğinin sebebini aramak için bir yolculuğa koyulur. Bu süreçte kız kardeşinden, kasabanın rahibinden ve daha pek çok kişiden yardım alacaktır. Korku türündeki başarılı dizilerin en son örneği olan Outcast, izleyicileri korkutmak konusunda da hikayesini anlatmasında olduğu kadar başarılı olacak gibi duruyor. Özellikle benim gibi cinli perili, vücut işgal etmeli, cin/şeytan çıkarmalı korku klişelerinden hala korkuyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım kesinlikle Outcast. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, ilk bölümdeki şeytan çıkartma işlemi bir çocuğa yapılıyor. Gerçek anlamda daha ne kadar creepy olunabilir??

Bu kadar korku öğesini içermesinden dolayı, herhangi bir uyarıcıya, kan, şiddet falan, duyarlılığınız varsa izlememeyi tercih etmek sizin için daha iyi olacaktır.

İlk bölümü Facebook Live ile 20 Mayısta yayınlayanan dizi, resmi olarak 4 haziranda başlayacak. Dizinin başlamasından çok önce de ikinci sezonu için yenilenmişti zaten. İlk bölümüyle benim ilgimi çeken diziye notum A- ve şimdilik sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorum. Tabii umarım ilerleyen bölümleri de bu şekilde devam eder, yoksa yarı yolda bırakmaktan çekinmem.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s